Φορητός εκτυπωτής Chiky ZK1697 Tij Label Date Logo Coding for Pipe
Αυτός ο φορητός εκτυπωτής inkjet είναι η ιδανική λύση για τη σήμανση κυρτών αντικειμένων, όπως σωλήνες. Διαθέτοντας ρυθμιζόμενο σχεδιασμό τροχού, μπορεί να προσαρμοστεί σε διαφορετικά μεγέθη σωλήνων, παρέχοντας ακριβή και καθαρά αποτελέσματα εκτύπωσης. Ο ενσωματωμένος κωδικοποιητής εξασφαλίζει ομαλότερη λειτουργία κατά την εκτύπωση. Εξοπλισμένος με οικολογικό μελάνι ταχείας ξήρανσης, κατάλληλο τόσο για πορώδη όσο και για μη πορώδη υποστρώματα, αυτός ο εκτυπωτής εγγυάται άψογη απόδοση σήμανσης σε διάφορα υλικά. Οι φορητές λύσεις εκτύπωσης inkjet μας παρέχουν υψηλής ποιότητας, ανέπαφους κωδικούς σε ένα ευρύ φάσμα υποστρωμάτων, όπως πλαστικά, γυαλί, μέταλλα και χαρτόκουτα. Από σαφείς κωδικούς ημερομηνίας και παρτίδας έως ανθεκτικούς γραμμωτούς κώδικες και λογότυπα, το βιομηχανικό σύστημα εκτύπωσης inkjet μας προσφέρει σταθερή απόδοση, μειωμένο χρόνο διακοπής λειτουργίας και πλήρη ιχνηλασιμότητα.
Η εύχρηστη διεπαφή του επιτρέπει στους χειριστές να εξοικειωθούν γρήγορα με το σύστημα, ελαχιστοποιώντας τον χρόνο εκπαίδευσης και ενισχύοντας την παραγωγικότητα.
Χαρακτηριστικά
Απλό στη χρήση
Γρήγορη εγκατάσταση με εύχρηστη οθόνη αφής 4,3 ιντσών, εισαγωγή δεδομένων USB και κοινή δημιουργία μηνυμάτων.
Ρυθμιζόμενος σχεδιασμός τροχών
Προσαρμόστε το πλάτος του τροχού ώστε να ταιριάζει σε αντικείμενα διαφορετικού πλάτους για εκτύπωση.
Ανθεκτικό μεταλλικό σώμα
Αποτρέπει τη συσσώρευση στατικού ηλεκτρισμού από την προσέλκυση σκόνης. Εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και προστασία σε βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Μεγάλη διάρκεια ζωής μπαταρίας
Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, χωρητικότητα μπαταρίας 2200mAh, 8 ώρες συνεχούς λειτουργίας μετά από πλήρη φόρτιση.
Χαμηλή συντήρηση
Η καθημερινή συντήρηση περιλαμβάνει μόνο τον καθαρισμό του ακροφυσίου. 42 ml μελανιού μπορούν να εκτυπώσουν 800.000 χαρακτήρες για σημάδια μικρού μεγέθους.
Μελάνι γρήγορου στεγνώματος
Οικολογικό μελάνι, που στεγνώνει γρήγορα σε 1-3 δευτερόλεπτα ανάλογα με το υλικό. Αδιάβροχο και ανθεκτικό στις γρατσουνιές μόλις στεγνώσει.
| Όνομα προϊόντος | Φορητός εκτυπωτής μελάνης |
| Χαρακτηριστικό | Χωρίς εφαρμογή, ρυθμιζόμενος σχεδιασμός τροχών, σταθερό σύστημα |
| MOQ | 1 τεμάχιο |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Μέγεθος | 200 * 130 * 98 χιλιοστά (7,87 * 5,12 * 3,86 ίντσες) |
| Μέγεθος οθόνης | Οθόνη αφής 4,3 ιντσών |
| Βάρος | 0,66 κιλά |
| Δυναμικό | 7,4V |
| Ακαθάριστη Ισχύς | 2W |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 70m/min |
| Γραμμή εκτύπωσης | 1 - 6, Ρυθμιζόμενο |
| Ύψος εκτύπωσης | 2~25.4mm, διευθετήσιμο |
| Ανάλυση εκτύπωσης | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Ρυθμιζόμενη |
| Εξωτερική διεπαφή | USB, Θύρα φόρτισης, Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας |
| Όγκος μελανιού | 42 ml |
| Χρώμα μελανιού | Μαύρο, Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο, Κίτρινο, Λευκό |
| Τύπος μελανιού | Μελάνι διαλύτη ταχείας ξήρανσης |
| Μπαταρία | 2200 mAh |
| Γλώσσα | Απλοποιημένα/Παραδοσιακά Κινέζικα, Αγγλικά, Ιαπωνικά, Κορεατικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Γαλλικά, Ιταλικά, Τουρκικά, Αραβικά, Ρωσικά, Βιετναμέζικα, Γερμανικά, Ολλανδικά, Ταϊλανδέζικα, Χίντι, Περσικά, κ.λπ. |
| Εκτύπωση περιεχομένου | Κείμενο, Αριθμοί, Κωδικοί QR, Barcodes, Εικόνες, Ώρα, Ημερομηνία, Μετρητής, Ετικέτα, Ψηφιακό, Ημερομηνία Παραγωγής, Λογότυπα, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Ξύλο, χαρτοκιβώτιο, πέτρα, MDF, ελαφρύς χάλυβας, σωλήνας, πλαστικό, φύλλο αλουμινίου, καλώδιο, ύφασμα, κ.λπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον | Θερμοκρασία: 0 - 45 βαθμοί. Υγρασία: 40% - 60% |
























