Φορητός εκτυπωτής κωδικοποίησης ημερομηνίας με ετικέτα μελάνης Chiky ZK1699 με τοποθέτηση
Ο φορητός εκτυπωτής inkjet μας ξεχωρίζει με την φιλική προς το χρήστη απόδοση και τις πρακτικές λειτουργίες, ιδανικές για διάφορα σενάρια σήμανσης. Διαθέτει χωρητική οθόνη αφής 4,3 ιντσών που εξασφαλίζει εύκολη λειτουργία, επιτρέποντας τον διαισθητικό έλεγχο χωρίς περίπλοκη εκμάθηση. Με υποστήριξη εισόδου δεδομένων USB, επιτρέπει την εύκολη μετάδοση δεδομένων και τα συνηθισμένα μηνύματα σήμανσης μπορούν να δημιουργηθούν αβίαστα, εξοικονομώντας χρόνο για καθημερινή χρήση. Εξοπλισμένος με κόκκινη γραμμή τοποθέτησης, ο εκτυπωτής επιτυγχάνει ακριβείς θέσεις σήμανσης απευθείας, εξαλείφοντας την ανάγκη για επαναλαμβανόμενες δοκιμές θέσης. Αυτό όχι μόνο μειώνει τη σπατάλη υλικού που προκαλείται από λανθασμένη εκτύπωση, αλλά και ενισχύει σημαντικά τη συνολική αποδοτικότητα της εργασίας. Με συμπαγή σχεδιασμό και ελαφρύ σώμα, ζυγίζει μόλις 390 γραμμάρια, καθιστώντας τον άνετο στο κράτημα ακόμα και κατά τη διάρκεια εργασιών εκτύπωσης πολλών ωρών, μειώνοντας την κόπωση των χεριών για τους χρήστες. Τροφοδοτείται από μια επαναφορτιζόμενη μπαταρία 2200mAh, προσφέρει αξιόπιστη μακροπρόθεσμη απόδοση, υποστηρίζοντας έως και 8 ώρες συνεχούς λειτουργίας μετά από πλήρη φόρτιση, καλύπτοντας τις απαιτήσεις της ολοήμερης εργασίας χωρίς συχνή επαναφόρτιση.
Ο εκτυπωτής απαιτεί ελάχιστη συντήρηση, καθώς η καθημερινή συντήρηση περιλαμβάνει μόνο απλό καθαρισμό ακροφυσίων, μειώνοντας το κόστος χρήσης και συντήρησης. Ένα δοχείο μελανιού 42 ml μπορεί να εκτυπώσει 800.000 χαρακτήρες μικρού μεγέθους, εξασφαλίζοντας υψηλή αξιοποίηση μελανιού. Επιπλέον, το μελάνι του είναι φιλικό προς το περιβάλλον, στεγνώνει γρήγορα μέσα σε 1-3 δευτερόλεπτα (ποικίλλει ανάλογα με το υλικό). Μόλις στεγνώσει, τα σημάδια είναι αδιάβροχα και ανθεκτικά στις γρατσουνιές, εξασφαλίζοντας καθαρά και ανθεκτικά σημάδια.
Χαρακτηριστικά
Απλό στη χρήση
Διαισθητική οθόνη αφής χωρητικής χωρητικότητας 4,3 ιντσών, εισαγωγή δεδομένων USB και κοινή δημιουργία μηνυμάτων.
Γραμμή θέσης κόκκινου φωτός
Δεν χρειάζονται πολλαπλές δοκιμές θέσης εκτύπωσης – ακριβής τοποθεσία, μείωση των αποβλήτων και βελτίωση της αποδοτικότητας της εργασίας.
Συμπαγές και ελαφρύ βάρος
Μόνο 390 γρ., εύκολο κράτημα ακόμα και για εκτεταμένη εκτύπωση!
Μεγάλη διάρκεια ζωής μπαταρίας
Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, χωρητικότητα μπαταρίας 2200mAh, 8 ώρες συνεχούς λειτουργίας μετά από πλήρη φόρτιση.
Χαμηλή συντήρηση
Η καθημερινή συντήρηση περιλαμβάνει μόνο τον καθαρισμό του ακροφυσίου. 42 ml μελανιού μπορούν να εκτυπώσουν 800.000 χαρακτήρες για σημάδια μικρού μεγέθους.
Μελάνι γρήγορου στεγνώματος
Οικολογικό μελάνι, που στεγνώνει γρήγορα σε 1-3 δευτερόλεπτα ανάλογα με το υλικό. Αδιάβροχο και ανθεκτικό στις γρατσουνιές μόλις στεγνώσει.
| Όνομα προϊόντος | Φορητός εκτυπωτής μελάνης |
| Χαρακτηριστικό | Γραμμή θέσης κόκκινου φωτός, χωρίς εφαρμογή, σταθερό σύστημα |
| MOQ | 1 τεμάχιο |
| Υλικό | ABS |
| Μέγεθος | 219 * 147 * 37 χιλιοστά (8,6 * 5,8 * 1,5 ίντσες) |
| Μέγεθος οθόνης | Χωρητική οθόνη αφής 4,3 ιντσών |
| Βάρος | 0,39 κιλά |
| Δυναμικό | 7,4V |
| Ακαθάριστη Ισχύς | 15W |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 70m/min |
| Γραμμή εκτύπωσης | 1 - 6, Ρυθμιζόμενο |
| Ύψος εκτύπωσης | 2~12.7mm, διευθετήσιμο |
| Ανάλυση εκτύπωσης | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Ρυθμιζόμενη |
| Εξωτερική διεπαφή | USB, Θύρα φόρτισης, Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας |
| Όγκος μελανιού | 42 ml |
| Χρώμα μελανιού | Μαύρο, Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο, Κίτρινο, Λευκό |
| Τύπος μελανιού | Μελάνι διαλύτη ταχείας ξήρανσης |
| Μπαταρία | 2200 mAh |
| Γλώσσα | Απλοποιημένα/Παραδοσιακά Κινέζικα, Αγγλικά, Ιαπωνικά, Κορεατικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Γαλλικά, Ιταλικά, Τουρκικά, Αραβικά, Ρωσικά, Βιετναμέζικα, Γερμανικά, Ολλανδικά, Ταϊλανδέζικα, Χίντι, Περσικά, κ.λπ. |
| Εκτύπωση περιεχομένου | Κείμενο, Αριθμοί, Κωδικοί QR, Barcodes, Εικόνες, Ώρα, Ημερομηνία, Μετρητής, Ετικέτα, Ψηφιακό, Ημερομηνία Παραγωγής, Λογότυπα, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Ξύλο, χαρτοκιβώτιο, πέτρα, MDF, ελαφρύς χάλυβας, σωλήνας, πλαστικό, φύλλο αλουμινίου, καλώδιο, ύφασμα, κ.λπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον | Θερμοκρασία: 0 - 45 βαθμοί. Υγρασία: 40% - 60% |































