Περιστροφικός εκτυπωτής μελάνης OEM για κωδικοποίηση ημερομηνίας ετικέτας μπουκαλιού
Ο βιομηχανικός περιστροφικός εκτυπωτής inkjet είναι μια εξειδικευμένη λύση σήμανσης που έχει σχεδιαστεί για εκτύπωση υψηλής απόδοσης και ποιότητας σε κυλινδρικά αντικείμενα όπως μπουκάλια, κουτιά, σωληνάρια και βάζα. Ο βασικός σχεδιασμός του περιστρέφεται γύρω από μια συγχρονισμένη περιστρεφόμενη πλατφόρμα και μια κεφαλή inkjet χωρίς επαφή, εξασφαλίζοντας απρόσκοπτη εκτύπωση ακόμη και κατά τη διάρκεια συνεχούς κίνησης. Η περιστρεφόμενη πλατφόρμα λειτουργεί με αξιοσημείωτη ομαλότητα και σταθερότητα, εξαλείφοντας τους κραδασμούς που θα μπορούσαν να προκαλέσουν θολές ή παραμορφωμένες εκτυπώσεις. Οι χρήστες μπορούν εύκολα να προσθέσουν, να επεξεργαστούν και να διαχειριστούν περιεχόμενο εκτύπωσης απευθείας στον εκτυπωτή. Το σύστημα υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα τύπων δεδομένων, όπως στατικό κείμενο, δυναμικές ημερομηνίες/ώρα, διαδοχικούς αριθμούς, γραφικά λογότυπα και γραμμωτούς κώδικες.
Αυτός ο περιστρεφόμενος εκτυπωτής inkjet είναι ένας αξιόπιστος, φιλικός προς το χρήστη και εξαιρετικά προσαρμόσιμος βιομηχανικός περιστροφικός εκτυπωτής inkjet. Συνδυάζει καθαρή εκτύπωση, ευέλικτο λογισμικό και ανθεκτικά αναλώσιμα για να παρέχει αποτελεσματική, υψηλής ποιότητας κωδικοποίηση για βιομηχανίες ποτών, φαρμακευτικών προϊόντων, καλλυντικών και χημικών.
Χαρακτηριστικά
Απλό στη χρήση
Διαισθητική διεπαφή έγχρωμης οθόνης αφής 5 ιντσών, αγγίξτε απευθείας την οθόνη για να προσθέσετε, να επεξεργαστείτε ή να κάνετε προεπισκόπηση περιεχομένου εκτύπωσης σε πραγματικό χρόνο.
Ρυθμιζόμενη βάση στήριξης R
Ο εκτυπωτής διαθέτει ρυθμιζόμενη βάση δοχείων μελανιού με χειριστήρια ύψους και απόστασης εκτύπωσης.
Τρεις μέθοδοι εκτύπωσης
Εκτύπωση με ενεργοποίηση κουμπιού, εκτύπωση με φωτοηλεκτρικό αισθητήρα, εκτύπωση με πεντάλ ποδιού.
Σχεδιασμός χωρίς επαφή
Εξάλειψη της φθοράς και μείωση του κινδύνου ζημιάς σε ευαίσθητα αντικείμενα όπως τα γυάλινα μπουκάλια.
Βιομηχανικός κινητήρας
Οι ενσωματωμένες πλατφόρμες τοποθέτησης περιστρέφονται ομοιόμορφα, εξαλείφοντας την ταλάντωση ή την ανομοιόμορφη κίνηση που προκαλεί παραμορφωμένες εκτυπώσεις.
Μελάνι γρήγορου στεγνώματος
Οικολογικό μελάνι, που στεγνώνει γρήγορα σε 1-3 δευτερόλεπτα ανάλογα με το υλικό. Αδιάβροχο και ανθεκτικό στις γρατσουνιές μόλις στεγνώσει.
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικός εκτυπωτής μελάνης |
| Χαρακτηριστικό | Περιστρεφόμενος εκτυπωτής inkjet, χωρίς εφαρμογή |
| MOQ | 1 τεμάχιο |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Μέγεθος | 265 * 197 * 310 χιλιοστά (10,43 * 7,76 * 12,2 ίντσες) |
| Μέγεθος οθόνης | Έγχρωμη οθόνη αφής 5 ιντσών |
| Διάμετρος πλατφόρμας | 4,72 ίντσες |
| Δυναμικό | 7,4V |
| Ακαθάριστη Ισχύς | 15W |
| Απόσταση εκτύπωσης | 1 - 5 χιλιοστά |
| Γραμμή εκτύπωσης | 1 - 6, Ρυθμιζόμενο |
| Ύψος εκτύπωσης | 2~25.4mm, διευθετήσιμο |
| Ανάλυση εκτύπωσης | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Ρυθμιζόμενη |
| Εξωτερική διεπαφή | USB, Θύρα πεντάλ ποδιού, Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας |
| Όγκος μελανιού | 42 ml |
| Χρώμα μελανιού | Μαύρο, Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο, Κίτρινο, Λευκό |
| Τύπος μελανιού | Μελάνι διαλύτη ταχείας ξήρανσης |
| Ακροφύσιο μελανιού | Διπλό ακροφύσιο |
| Γλώσσα | Απλοποιημένα/Παραδοσιακά Κινέζικα, Αγγλικά, Ιαπωνικά, Κορεατικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Γαλλικά, Ιταλικά, Τουρκικά, Αραβικά, Ρωσικά, Βιετναμέζικα, Γερμανικά, Ολλανδικά, Ταϊλανδέζικα, Χίντι, Περσικά, κ.λπ. |
| Εκτύπωση περιεχομένου | Κείμενο, Αριθμοί, Κωδικοί QR, Barcodes, Εικόνες, Ώρα, Ημερομηνία, Μετρητής, Ετικέτα, Ψηφιακό, Ημερομηνία Παραγωγής, Λογότυπα, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Κυλινδρικά αντικείμενα όπως μπουκάλια, κουτάκια και βάζα. |
| Εργασιακό περιβάλλον | Θερμοκρασία: 0 - 45 βαθμοί. Υγρασία: 40% - 60% |












