Εκτυπωτής Inkjet Chiky ZK1691 Φορητός εκτυπωτής με ετικέτα και ημερομηνία κωδικοποίησης
Αυτός ο εύχρηστος εκτυπωτής χρησιμοποιεί τεχνολογία inkjet για εκτύπωση εκτοξεύοντας μικροσκοπικά σταγονίδια μελανιού στην επιθυμητή επιφάνεια. Ενσωματωμένος κωδικοποιητής, ελαφρύτερος και πιο εύκολος στη μεταφορά. Διαθέτει οθόνη αφής υψηλής ευαισθησίας HD 4,3 ιντσών, δεν χρειάζεται εφαρμογή. Δημιουργήστε το επιθυμητό περιεχόμενο εκτύπωσης εισάγοντας τα δεδομένα απευθείας στην ενσωματωμένη οθόνη αφής και εκτυπώστε τα αμέσως. Κατάλληλο για εκτύπωση κειμένου, ημερομηνίας, εικόνας, κωδικών QR, γραμμωτών κωδίκων, γραμμωτού κώδικα Var, ώρας, αρχείων φόρμας, πινάκων, μετρητών, λογοτύπων, παραγράφων στην επιφάνεια σανίδων, χαρτοκιβωτίων, πέτρας, σωλήνων, καλωδίων, μετάλλου, γυαλιού, πλαστικού κ.λπ. Εκτύπωση υψηλής ακρίβειας 600DPI και ακροφύσια κατά του φράγματος, το ύψος εκτύπωσης μπορεί να ρυθμιστεί από 2-12,7 mm.
Η ταχύτητα εκτύπωσης είναι 70m/min και μπορεί να συνδεθεί με τη συσκευή της online γραμμής παραγωγής και να χρησιμοποιηθεί με τον μεταφορέα για να βελτιώσει αποτελεσματικά την απόδοση.
Χαρακτηριστικά
Χωρίς κρυπτογράφηση
Δεν είναι κρυπτογραφημένο, μπορείτε να αγοράσετε την κασέτα μελάνης οπουδήποτε.
28 γλώσσες
28 γλώσσες για την εναλλαγή σας! Περισσότερες γλώσσες βρίσκονται υπό ανάπτυξη. (Η προεπιλεγμένη γλώσσα διεπαφής του εκτυπωτή είναι τα Αγγλικά. Εάν χρειάζεστε άλλες γλώσσες, επικοινωνήστε μαζί μας.)
Χωρητικότητα μπαταρίας
Χωρητικότητα μπαταρίας 2000mAh, αποσπώμενη για φόρτιση, ασφαλής και κατάλληλη. Μπορεί να διαρκέσει 8 ώρες μετά τη φόρτιση.
Νέα αναβάθμιση
Αυτός ο νέος αναβαθμισμένος εκτυπωτής υποστηρίζει την εισαγωγή δικών του γραμματοσειρών και την άμεση αλλαγή γραμμής.
Γρήγορο στέγνωμα
Μελάνι ταχείας ξήρανσης, μπορεί να μαρκαριστεί σχεδόν σε οποιαδήποτε επιφάνεια. Το μελάνι είναι αδιάβροχο.
Ανακοίνωση
Καλύψτε το προστατευτικό κάλυμμα εγκαίρως για να αποτρέψετε το στέγνωμα της κασέτας μελανιού και το φράξιμο του ακροφυσίου.
| Όνομα προϊόντος | Φορητός εκτυπωτής μελάνης |
| Χαρακτηριστικό | Εύκολο στη λειτουργία, χωρίς εφαρμογή, άμεση εκτύπωση, σταθερό σύστημα |
| MOQ | 1 τεμάχιο |
| Υλικό | ABS, Λαμαρίνα |
| Μέγεθος | 120 * 90 * 210 χιλιοστά (3,6 * 2,7 * 6,3 ίντσες) |
| Μέγεθος οθόνης | Οθόνη αφής 4,3 ιντσών |
| Βάρος | 0,53 κιλά |
| Δυναμικό | 7,4V |
| Ακαθάριστη Ισχύς | 2W |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 70m/min |
| Γραμμή εκτύπωσης | 1 - 6, Ρυθμιζόμενο |
| Ύψος εκτύπωσης | 2~12.7mm, διευθετήσιμο |
| Ανάλυση εκτύπωσης | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Ρυθμιζόμενη |
| Εξωτερική διεπαφή | USB, Θύρα φόρτισης, Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας |
| Όγκος μελανιού | 42 ml |
| Χρώμα μελανιού | Μαύρο, Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο, Κίτρινο, Λευκό |
| Τύπος μελανιού | Μελάνι διαλύτη ταχείας ξήρανσης |
| Μπαταρία | 2000 mAh |
| Γλώσσα | Απλοποιημένα/Παραδοσιακά Κινέζικα, Αγγλικά, Ιαπωνικά, Κορεατικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Γαλλικά, Ιταλικά, Τουρκικά, Αραβικά, Ρωσικά, Βιετναμέζικα, Γερμανικά, Ολλανδικά, Ταϊλανδέζικα, Χίντι, Περσικά, κ.λπ. |
| Εκτύπωση περιεχομένου | Κείμενο, Αριθμοί, Κωδικοί QR, Barcodes, Εικόνες, Ώρα, Ημερομηνία, Μετρητής, Ετικέτα, Ψηφιακό, Ημερομηνία Παραγωγής, Λογότυπα, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Ξύλο, χαρτοκιβώτιο, πέτρα, MDF, ελαφρύς χάλυβας, σωλήνας, πλαστικό, φύλλο αλουμινίου, καλώδιο, ύφασμα, κ.λπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον | Θερμοκρασία: 0 - 45 βαθμοί. Υγρασία: 40% - 60% |


























