Επιτραπέζια έξυπνη μίνι βιομηχανική μηχανή σφράγισης αυγών κωδικοποίησης ημερομηνίας
Η μηχανή σφράγισης αυγών προσφέρει μια γρήγορη και ακριβή λύση ετικετών. Η τεχνολογία inkjet χωρίς επαφή εξασφαλίζει ευκρινείς, ανθεκτικές στις μουτζούρες εκτυπώσεις σε καμπύλες επιφάνειες κελύφους αυγών, προσαρμόζοντας διαφορετικά μεγέθη αυγών, από μικρά αυγά ορτυκιού έως μεγάλα βιολογικά αυγά. Με την ταχύτητα των 30 αυγών σε μόλις 13 δευτερόλεπτα, βελτιώνει σημαντικά την αποδοτικότητα της γραμμής παραγωγής, καθιστώντας την ιδανική για αγροκτήματα, εκκολαπτήρια και εγκαταστάσεις συσκευασίας. Αυτή η μηχανή διαθέτει οθόνη αφής 4,3 ιντσών που απλοποιεί τη λειτουργία, επιτρέποντας στους χρήστες να εναλλάσσονται μεταξύ 28 γλωσσών. Το ενσωματωμένο ρολόι πραγματικού χρόνου ενημερώνει αυτόματα τις ημερομηνίες και μπορεί επίσης να ρυθμιστεί χειροκίνητα. Οι χρήστες μπορούν να επεξεργαστούν ημερομηνίες παραγωγής, κωδικούς παρτίδας, να προσθέσουν γραμμωτούς κώδικες, να μετρήσουν ή ακόμα και να ανεβάσουν λογότυπα μέσω USB για αναγνώριση επωνυμίας. Το μελάνι ταχείας ξήρανσης, κατάλληλο για τρόφιμα, διασφαλίζει ότι οι εκτυπώσεις παραμένουν ευανάγνωστες χωρίς να μολύνουν τα αυγά, συμμορφούμενοι με τα πρότυπα υγιεινής. Αντικαθιστώντας τις παραδοσιακές αυτοκόλλητες ετικέτες, αυτός ο εκτυπωτής μειώνει τα απόβλητα υλικών και το κόστος εργασίας, αυξάνοντας παράλληλα την παραγωγή κατά 20 φορές. Είτε πρόκειται για μικρές αγροκτήματα είτε για βιομηχανικές επιχειρήσεις, αυτή η μηχανή εγγυάται ανθεκτικότητα και ακρίβεια.
01
Χαρακτηριστικά
Χωρίς κρυπτογράφηση
Δεν είναι κρυπτογραφημένο, μπορείτε να αγοράσετε την κασέτα μελάνης οπουδήποτε.
Εκτύπωση inkjet χωρίς επαφή
Εκτύπωση inkjet χωρίς επαφή.
28 γλώσσες
28 γλώσσες για την εναλλαγή σας!
13 δευτερόλεπτα
Εκτύπωση 13 δευτερολέπτων, 30 αυγά.
Προσαρμοσμένο λογότυπο μεταφόρτωσης USB
Μεταφόρτωση προσαρμοσμένου λογότυπου, γραμματοσειρών κ.λπ. μέσω USB.
Μελάνι γρήγορου στεγνώματος
Μελάνι ταχείας ξήρανσης, μπορεί να μαρκαριστεί σχεδόν σε οποιαδήποτε επιφάνεια. Το μελάνι είναι αδιάβροχο.
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή σφράγισης αυγών |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος οδήγησης | Ηλεκτρικό, ενσωματωμένη μπαταρία |
| Δυναμικό | 100 - 240V/23.2V |
| Επίδειξη | Ανθεκτική οθόνη αφής |
| Μέγεθος οθόνης | Οθόνη αφής 5 ιντσών |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Διάσταση (μήκος*πλάτος*ύψος) | 520 x 480 x 330 mm (μήκος*πλάτος*ύψος) |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 30 αυγά χρειάζονται μόνο 13 δευτερόλεπτα (ένα πιάτο) |
| Εσωτερική Θύρα | μονάδα flash USB |
| Χωρητικότητα μελανιού | 42 ml |
| Διάσταση εκτύπωσης | 2-12,7 χιλιοστά |
| Μέγεθος συσκευασίας | 55X52X37 εκ. |


















