Φυσίγγιο μελάνης ταχείας ξήρανσης Chiky ZK2588 Εκτύπωση λογότυπου ημερομηνίας λήξης
Εκτυπωτής μελάνηςZK1691
Αυτό το μελάνι είναι υψηλής ποιότητας, το ακροφύσιο δεν θα φράσσεται ακόμα και αν δεν χρησιμοποιηθεί για μεγάλο χρονικό διάστημα. Ένα από τα ξεχωριστά χαρακτηριστικά του είναι η συμβατότητά του με μια μεγάλη γκάμα εκτυπωτών tij, φορητών εκτυπωτών inkjet, ηλεκτρονικών εκτυπωτών inkjet, μηχανών σφράγισης και ούτω καθεξής. Είναι μελάνι ταχείας ξήρανσης οικολογικού διαλύτη, για εφαρμογή σε ένα ευρύ φάσμα βιομηχανιών συσκευασίας, τροφίμων, καλλυντικών και άλλων. Με το οικολογικό διαλύτη, μπορείτε να μεταβείτε από την εκτύπωση στο φινίρισμα σε λίγα λεπτά. Η εκτύπωση στεγνώνει σε δευτερόλεπτα και η εκτύπωση είναι αδιάβροχη. Η κεφαλή ψεκασμού υιοθετεί τον σχεδιασμό split και συνδέει τον εκτυπωτή μέσω της σειριακής θύρας του καλωδίου δικτύου, η οποία είναι πιο ευέλικτη από τον ενσωματωμένο εκτυπωτή και καλύπτει τις διαφορετικές ανάγκες εκτύπωσης των πελατών.
Χαρακτηριστικά
Χωρίς κρυπτογράφηση
Δεν είναι κρυπτογραφημένο, κατάλληλο για μίνι εκτυπωτή Inkjet, φορητό εκτυπωτή Inkjet, ηλεκτρονικό εκτυπωτή Inkjet, μηχανή σφράγισης κ.λπ.
Σταθερός
Διαρκής
Ανθεκτικό κέλυφος ABS.
Γρήγορο στέγνωμα
Στεγνώνει γρήγορα σε 3-5 δευτερόλεπτα και η εκτύπωση είναι αδιάβροχη.
Ανακοίνωση
Καλύψτε το προστατευτικό κάλυμμα εγκαίρως για να αποτρέψετε το στέγνωμα της κασέτας μελανιού και το φράξιμο του ακροφυσίου.
| Όνομα προϊόντος | Κασέτα μελανιού |
| Χαρακτηριστικό | Συμβατό, Γρήγορο Στέγνωμα, Οικολογικός Διαλύτης |
| MOQ | 1 τεμάχιο |
| Ύψος εκτύπωσης | 2~12.7mm, διευθετήσιμο |
| Μέγεθος | 90 * 20 * 7 χιλιοστά (3,54 * 0,79 * 2,76 ίντσες) |
| Απόσταση εκτύπωσης | 1 - 3 χιλιοστά |
| Βάρος | 0,11 κιλά |
| Όγκος μελανιού | 42 ml |
| Χρώμα μελανιού | Μαύρο, Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο, Κίτρινο, Λευκό |
| Τύπος μελανιού | Μελάνι διαλύτη ταχείας ξήρανσης |
| Γραμμή εκτύπωσης | 1 - 6, Ρυθμιζόμενο |
| Ύψος εκτύπωσης | 2~12.7mm, διευθετήσιμο |
| Ανάλυση εκτύπωσης | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Ρυθμιζόμενη |
| Εφαρμογή | Ξύλο, χαρτοκιβώτιο, πέτρα, MDF, ελαφρύς χάλυβας, σωλήνας, πλαστικό, φύλλο αλουμινίου, καλώδιο, ύφασμα, κ.λπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον | Θερμοκρασία: 0 - 45 βαθμοί. Υγρασία: 40% - 60% |














